گردن آمریکا نیجریه اخبار اقتصادی و بازرگانی

گردن: آمریکا نیجریه اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سخنان جنجالی کمک‌خلبان جهت رضا رشیدپور دردسرساز شد

وکیل مدافع شرکت هواپیمایی سپهران از شکایت این شرکت علیه رضا رشیدپور مجری برنامه «حالا خورشید» به‌خاطر پخش بعضی پرسشها راجع به شرکت مزبور به وسیله یک کارآموز کمک

سخنان جنجالی کمک‌خلبان جهت رضا رشیدپور دردسرساز شد

سخنان جنجالی کمک خلبان جهت رضا رشیدپور دردسرساز شد

عبارات مهم : خلبان

وکیل مدافع شرکت هواپیمایی سپهران از شکایت این شرکت علیه رضا رشیدپور مجری برنامه «حالا خورشید» به خاطر پخش بعضی پرسشها راجع به شرکت مزبور به وسیله یک کارآموز کمک خلبانی اخراجی خبر داد.

به گزارش تسنیم، سمیرا کاشی راجع به اخبار منتشرشده در اینترنت مبنی بر دستگیری یک کمک خلبان با شکایت شرکت هواپیمایی سپهران به علت افشاگری این فرد علیه شرکت مزبور، اظهار کرد: این فرد کمک خلبان کارآموز بود که چندی پیش به دلایل فنی و اخلاقی از سوی معلم خلبان خود مورد تأیید قرار نگرفت و شرکت سپهران با وی قطع همکاری کرد.

این وکیل دادگستری افزود: بعد از قطع رابطه، نامبرده مطالبی را بدون هیچ گونه مستندات و مدارک قانونی و فنی علیه شرکت هواپیمایی سپهران، در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام انتشار داده است و به همین خاطر در دادسرای جرایم رایانه ای طرح دعوا کردیم.

کاشی اضافه کرد: بعد از طرح دعوا، پلیس فتا عنوان را بررسی کرد و متهم از سوی دادسرا احضار شد، ولی آقای امیرصادقی نه تن ها در دادسرا حاضر نشد بلکه به برنامه «حالا خورشید» رفت و مطالب خلاف واقعی را مبنی بر ترمز و لاستیک نداشتن هواپیما ها و بعضی پرسشها دیگر عنوان کرد.

وکیل مدافع شرکت هواپیمایی سپهران ادامه داد: به خاطر عدم حضور متهم در دادسرا، دادیار پرونده حکم جلب او را صادر کرد و نهایتاً متهم به وسیله نیرو های پلیس دستگیر شد. متهم بعد از دستگیری به شعبه کشیک انتقال یافته شد و عذرخواهی کرد و خواستار این شد که مسئله را از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام یا برنامه حالا خورشید جبران کند.

کاشی راجع به آزادی متهم با گارانتی رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید گفت: این عنوان به هیچ وجه صحت ندارد. دادیار پرونده جهت آقای امیرصادقی قرار کفالت صادر کرد، ولی کفیل نداشت و نهایتاً با وساطت شرکت هواپیمایی سپهران، قرار کفالت متهم تأمین و آزاد شد بنابراین عنوان آزادی امیرصادقی با وساطت رشیدپور به هیچ وجه صحت ندارد.

وی افزود: پرونده فعلاً در شعبه چهارم دادیاری دادسرای جرایم رایانه ای مطرح پیگیری است.

وکیل مدافع شرکت هواپیمایی سپهران همچنین از شکایت این شرکت علیه رضا رشیدپور در دادسرای فرهنگ و رسانه خبر داد و گفت: با توجه به مسائلی که بدون هیچ گونه مدرک و مستند قانونی علیه شرکت هواپیمایی سپهران در برنامه حالا خورشید پخش شده، از رشیدپور شکایت کرده ایم و منتظر پیگیری به پرونده هستیم.

سخنان جنجالی کمک‌خلبان جهت رضا رشیدپور دردسرساز شد

واژه های کلیدی: خلبان | پرونده | برنامه | خلبانی | خورشید | رشیدپور | حالا خورشید | رضا رشیدپور | شرکت هواپیمایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs