گردن آمریکا نیجریه اخبار اقتصادی و بازرگانی

گردن: آمریکا نیجریه اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «لونه زنبور» در راه اکران ، اعمال ممیزی‌ها نباید به فیلم آسیب بزند

تهیه‌کننده «ارادتمند، نازنین، بهاره و تینا» تاکید کرد ممیزی‌هایی که به یک فیلم وارد می‌شود نباید به کلیت اثر آسیب بزند.

«لونه زنبور» در راه اکران ، اعمال ممیزی‌ها نباید به فیلم آسیب بزند

اعمال ممیزی ها نباید به فیلم آسیب بزند/ «لونه زنبور» در راه اکران

عبارات مهم : زنبور

تهیه کننده «ارادتمند، نازنین، بهاره و تینا» تاکید کرد ممیزی هایی که به یک فیلم وارد می شود نباید به کلیت اثر آسیب بزند.

سعید خانی در گفتگو با مهر با اشاره به فیلم سینمایی «لونه زنبور» به کارگردانی برزو نیک نژاد گفت: این فیلم در مرحله پست پروداکشن واقع شده است است و با توجه به ساختار آن طراحی ویژوآل افکت ها کمی وقت بر است و فکر می کنم این بخش تا ۲۰ روز آینده به آخر می رسد.

وی ادامه داد: مرحله صداگذاری و موسیقی «لونه زنبور» نیز به زودی به آخر می رسد و بلافاصله بعد از آماده شدن این اثر سینمایی، جهت دریافت پروانه نمایش و اکران عمومی در سینماهای کشور اقدام می کنیم.

وی راجع به اوضاع فیلم «ارادتمند، نازنین، بهاره و تینا» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی نیز تاکید کرد: هنوز به مرحله مذاکره رسمی راجع به این فیلم نرسیده ام و تا آن وقت نمی توانم قطعی بگویم که این پروژه جهت گرفتن مجوز تا چه اندازه نسبت به نسخه مهم خود با عوض کردن همراه خواهد بود.

خانی در آخر و در پاسخ به اینکه بعضی از فیلم های برطرف توقیفی جهت اکران دچار تغییرات زیادی شده است اند آیا فیلم کاهانی نیز تا این اندازه ممیزی می شود، گفت: اعتقاد دارم اعمال تغییرات در یک فیلم سینمایی باید به گونه ای باشد که به فیلم آسیبی وارد شود و ما هم تغییرات «ارادتمند، نازنین، بهاره و تینا» را با همین نگاه اعمال می کنم.

«لوله زنبور» سومین ساخته برزو نیک نژاد است و محسن کیایی، پژمان جمشیدی، بهاره کیان افشار، هومن برق نورد، خبر احمدی نیا، سیاوش چراغی پور و رعنا آزادی ور با حضور فرید سجادی حسینی بازیگران مهم این فیلم هستند. در خلاصه داستان «لونه زنبور» آمده است: تا حالا از نزدیک دستِ چپِ زنِ یه پادشاهُ دیدی؟

همچنین در فیلم سینمایی «ارادتمند، نازنین، بهاره و تینا» بازیگرانی چون مهناز افشار، طناز طباطبایی، آیدا ماهیانی، مهران غفوریان و سحر دولتشاهی حضور دارند.

«لونه زنبور» در راه اکران ، اعمال ممیزی‌ها نباید به فیلم آسیب بزند

واژه های کلیدی: زنبور | سینمایی | اکران عمومی | بهاره کیان افشار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs