گردن آمریکا نیجریه اخبار اقتصادی و بازرگانی

گردن: آمریکا نیجریه اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مواد اولیه تولیدات ایرانی هم با دلار محاسبه می‌شود ، افزایش قیمت اجتناب ناپذیر است

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: الان مد شده است که همه از کالای ایرانی و لزوم حمایت از آن صحبت می‌کنند این در حالی است که همین کالا مواد اولیه خود را از

مواد اولیه تولیدات ایرانی هم با دلار محاسبه می‌شود ، افزایش قیمت اجتناب ناپذیر است

افزایش قیمت اجتناب ناپذیر است/ مواد اولیه تولیدات ایرانی هم با دلار محاسبه می شود

عبارات مهم : بازار

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: الان مد شده است که همه از کالای ایرانی و لزوم حمایت از آن صحبت می کنند این در حالی است که همین کالا مواد اولیه خود را از خارج و با قیمت دلار تهیه می کند. حتی جهت خرید ورق از فولاد اصفهان باید برویم در بورس کالا این مواد را تهیه کنیم که مسلما این بورس نیز تحت نوسانات قیمت دلار است.

فریدون نصیری در گفت گو با ایلنا در خصوص تاثیرگذاری قیمت دلار بر روی این صنف گفت: فعلا سریع است جهت تغییرات قضاوت کنیم ولی آینده نگری من این است که با توجه به اوج رفتن قیمت دلار، زیاد کردن مالیات و زیاد کردن قیمت آب و برق و همچنین حقوق کارگران شاهد یک زیاد کردن حداقلی در لوازم خانگی باشیم.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: الان مد شده است که همه از کالای ایرانی و لزوم حمایت از آن صحبت می کنند این در حالی است که همین کالا مواد اولیه خود را از خارج و با قیمت دلار تهیه می کند. حتی جهت خرید ورق از فولاد اصفهان باید برویم در بورس کالا این مواد را تهیه کنیم که مسلما این بورس نیز تحت نوسانات قیمت دلار است.

مواد اولیه تولیدات ایرانی هم با دلار محاسبه می‌شود ، افزایش قیمت اجتناب ناپذیر است

وی در خصوص آینده نگری خود مبنی بر زیاد کردن قیمت لوازم خانگی گفت: من فکر می کنم در آینده شاهد زیاد کردن 15 تا 20 درصدی قیمت ها باشیم هر چند اگر تولیدکننده ای این زیاد کردن قیمت ها را نداشته باشد این رضایت وی از بازار نیست بلکه آن تولیدکننده به دنبال حفظ بازار است تا بیش از این اوضاع خراب نشود.

نصیری تصریح کرد: بازار لوازم خانگی دیگر کشش زیاد کردن قیمت را ندارد ولی این امر اجتناب ناپذیر است.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: الان مد شده است که همه از کالای ایرانی و لزوم حمایت از آن صحبت می‌کنند این در حالی است که همین کالا مواد اولیه خود را از

وی در خصوص مالیات صنف خود گفت: اگر همکاران ما دفاتر قانونی به ممیزان مالیاتی ارائه دهند من مطمئن هستم کمتر از میزان علی الراسی که اداره مالیات تعیین می کند پرداخت می کنند هر چند ممکن است این کار جهت واحدهای کوچک به صرفه نباشد لیکن نیاز به استخدام حسابدار و تهیه دفاتر دارد.

واژه های کلیدی: بازار | مالیات | ایرانی | لوازم خانگی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs